Суич MikroTik CRS326-24G-2S+RM, Dual Boot Cloud Router Switch
Продуктов код: 23790
Суич MikroTik
Суич MikroTik CRS326-24G-2S+RM Суич MikroTik CRS326-24G-2S+RM Суич MikroTik CRS326-24G-2S+RM
Суич MikroTik
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
CRS326-24G-2S+RM
Гаранция:
12 месеца
Брой портове:
24
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Възможности на суича:
SFP слотове/портове
Цена с включен ДДС:
/
357.00 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 36
  • Въпроси и отговори
MikroTik CRS326-24G-2S+RM
CRS326-24G-2S+RM
SwOS Features
• Non-blocking Layer 2 switching capacity
• 16K host table
• IEEE 802.1Q
• Supports up to 4K simultaneous VLANs
• Port isolation
• Port security
• Broadcast storm control
• Port mirroring of ingress/egress traffic
• Rapid Spanning Tree Protocol
• Access Control List
• MikroTik neighbor discovery
• SNMPv1
• Web-based GUI
Product specifications
Details
Product code CRS326-24G-2S+RM
10/100/1000 Ethernet ports 24
CPU 98DX3236A1-BTD4C000
CPU core count 1
CPU nominal frequency 800 MHz
Dimensions 440 x 144 x 44 mm
License level 5
Max Power consumption 24W
Operating System RouterOS / SwitchOS
PoE in Passive PoE
Power Jack 1
SFP+ ports 2
Serial port RJ45
Size of RAM 512 MB
Storage size 16 MB
Storage type FLASH
Supported input voltage 10 V - 30 V
Tested ambient temperature -40°C .. +60°C