0 бр.
0.00 лв.

Gigabit media конвертор Mikrotik FTC RBFTC11

Продуктов код: 37818
 
Медиа ковертор Gigabit media конвертор Mikrotik FTC RBFTC11 (умалена снимка 1) Медиа ковертор Gigabit media конвертор Mikrotik FTC RBFTC11 (умалена снимка 2) Медиа ковертор Gigabit media конвертор Mikrotik FTC RBFTC11 (умалена снимка 3) Медиа ковертор Gigabit media конвертор Mikrotik FTC RBFTC11 (умалена снимка 4) Медиа ковертор Gigabit media конвертор Mikrotik FTC RBFTC11 (умалена снимка 5) Медиа ковертор Gigabit media конвертор Mikrotik FTC RBFTC11 (умалена снимка 6)
 
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
MikroTik
Модел:
FTC RBFTC11
Партиден номер:
MT-RBFTC11
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
73.38 лв.

Гаранционен срок 24 месеца

Гаранционните условия са определени от производителя

Безплатна доставка за поръчки над 99.99лв. с ДДС

До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни

ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА

Можете да поръчате и по телефона:
(+359 2) 965 89 89

  • Информация за MikroTik FTC RBFTC11

  • Видео (1)
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори

Gigabit media конвертор MikroTik FTC RBFTC11

• PoE
• Устойчив на атмосферни влияния
• Поддържа 1.25G 1000Base-X fiber to FE/GigE copper

Съдържание на пакета:

  • MikroTik FTC RBFTC11 конвертор
  • Гигабитов PoE инжектор
  • 24V 0.8A захранващ адаптер
  • wAP стойка
  • K35 комплект винтове
Производител:
MIKROTIK
Гаранция:
12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Цвят:
Бял
Интерфейс:
  • 1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
  • 1 Gigabit SFP port
Производителност:
  • 802.3af/at
  • Data Rate 1.25Gbps
Свързване:
  • Multi-mode/Single-mode SFP module
LED индикатор:
  • PWR, LINK, RX
Захранване:
  • 12-57V
  • Ethernet (PoE)
Сертификати:
  • FCC, CE
Размери (Ш x Д x В мм):
  • 185 х 85 х 30 мм
Работна температура:
  • -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉)

Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!

Задайте своя въпрос относно Gigabit media конвертор Mikrotik FTC RBFTC11

(не се публикува)
(не се публикува)

*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас
Нагоре