0 бр.
0.00 лв.

SFP+ модул MIKROTIK S+31DLC10D

Продуктов код: 37819
 
 
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
MikroTik
Модел:
S+31DLC10D
Партиден номер:
S+31DLC10D
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
275.21 лв.

Гаранционен срок 24 месеца

Гаранционните условия са определени от производителя

Възможност за лизинг

Кандидатствай бързо и лесно онлайан

Безплатна доставка

До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни

ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА

Можете да поръчате и по телефона:
(+359 2) 965 89 89

Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
По 26.83 лв. за 12 мес. Лизингови схеми

Лизингови схеми

Кандидатствайте за лизинг онлайн

1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;

2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;

3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;

4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;

Срок UniCredit Consumer Financing TBI Bank
396.38 лв.
ГПР: 34.52
95.86 лв.
ГПР: 34.57
649.98 лв.
ГПР: 34.49
50 лв.
ГПР: 37.45
934.54 лв.
ГПР: 34.54
 
1226.83 лв.
ГПР: 34.53
27.06 лв.
ГПР: 38.23
1522.24 лв.
ГПР: 34.52
 
1819.18 лв.
ГПР: 34.51
19.42 лв.
ГПР: 37.83
2117.01 лв.
ГПР: 34.53
 
2415.38 лв.
ГПР: 34.52
15.6 лв.
ГПР: 37.25
2714.15 лв.
ГПР: 34.49
 
3013.16 лв.
ГПР: 34.55
13.3 лв.
ГПР: 36.46
3312.36 лв.
ГПР: 34.53
 
3611.7 лв.
ГПР: 34.49
11.77 лв.
ГПР: 35.77
3911.12 лв.
ГПР: 34.53
 
4210.4 лв.
ГПР: 34.54
 
4510.27 лв.
ГПР: 34.51
 
489.91 лв.
ГПР: 34.54
 
  • Информация за MikroTik S+31DLC10D

  • Ревюта
  • Въпроси и отговори

SFP+ модул MIKROTIK S+31DLC10D

S + 31DLC10D е 10G SFP + модул с LC конектор и дължина на вълната 1310nm, за до 10 км. разстояние.
Модулите са тествани и съвместими с CCR1036-8G-2S + и CCR1036-8G-2S + EM.
Модулът е съвместим и с други устройства.

 
Производител:
MIKROTIK
Гаранция:
12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Производителност:
  • Extends fiber distance up to 10 km
Дължина на вълната:
  • RX: 1310nm

Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!

Задайте своя въпрос относно SFP+ модул MIKROTIK S+31DLC10D

(не се публикува)
(не се публикува)

*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас
Нагоре