Стойки и стендове NewStar
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
NewStar
Модел:
Партиден номер:
WL40-550BL16
Гаранция:
60 месеца
Цена с включен ДДС:
/
201.70 лв.
Гаранционен срок 60 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
NewStar WL40-550BL16
Характеристики
Предназначен за Mонитори/Телевизори
Размер на екрана, inch 40"-65" (101.6 - 165.1 cm)
Наклон -2° ~ 12°
Въртене 40°
Ротация -
Max VESA размер, mm 100x100 - 600x400
Максимално натоварване, кг 40 kg
Регулируема дължина Height: 43.6 cm, Distance to wall: 5.3 - 49 cm
Цвят Black
Монтаж
Минимален съвместим размер на екрана
101,6 см 40
Максимално поддържано тегло
40 кг
Максимален съвместим размер на екрана
Минимален VESA монтаж
100 x 100 мм
Максимален VESA монтаж
600 x 400 мм
Интерфейс за монтаж на панели
Брой поддържани дисплеи
1
Тип монтаж
Стена
Ергономичност
Регулиране на височината
N
Настройка на наклона
Y
Диапазон на ъгъла на наклон
Ъгъл на завъртане
Подреждане на кабелите
Y
Разстояние до стената макс.
49 см
Разстояние до стената мин.
5,3 см
Дизайн
Цвят на продукта
Черен
Техническа информация
Нето тегло на опаковка
6,6 кг
Количество в опаковка
1 броя
Съдържание на опаковката
Монтажен комплект
Тегло и размери
Ширина
660 мм
Дълбочина
53 мм
Височина
436 мм
Опаковка - данни
Ширина на опаковката
684 мм
Дълбочина на опаковката
323 мм
Височина на опаковката
56 мм
Логистични данни
Ширина на основна опаковка
704 мм
Дължина на основната опаковка
185 мм
Височина на основна опаковка
343 мм