Охлаждане NZXT
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
NZXT
Модел:
Партиден номер:
RL-KN240-B2
Гаранция:
72 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
293.80 лв.
Гаранционен срок 72 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 36.4
  • Въпроси и отговори
NZXT RL-KN240-B2
Тип на охлаждането
Съвместимост
Съвместим със съвременни сокети, което гарантира лесен монтаж на различни платформи:
  • AM4
  • AM5
  • 115x
Ефективност
Ефективността на охлаждането се подпомага от 240 mm радиатор и мощни вентилатори F120P. Техническите параметри показват:
  • Радиатор: 281 x 120 x 27 mm
  • Скорост на помпата: 1200 - 2800 ± 300 RPM
  • Скорост на вентилатора: 500 - 2,000 ± 200 RPM
  • Поток на въздух: 73.47 CFM
Ниво на шум
Дизайн и размери
Компактният 240 mm радиатор и 120 mm вентилатори правят решението подходящо за кутии с поддръжка на 240 mm охлаждане. Размери на вентилатора: 120 x 120 x 26 mm; радиатор: 281 x 120 x 27 mm. Матовото черно изпълнение дава изчистен и професионален вид в корпуса.
Допълнителни функции
Модел
Име
Охладител за процесор NZXT Kraken Plus 240 LCD Display - Black
Производител
Партиден номер
RL-KN240-B2
GTIN
Основни параметри
Тип охлаждане
Течност
Конектор
4-Pin (PWM)
Скорост на помпата
Съвместимост
Съвместими сокети
  • AM4
  • AM5
  • 115x
Физически характеристики
Размери радиатор
Радиатор: 281 x 120 x 27 mm
Размери вентилатор
120 x 120 x 26 mm