Охлаждане за компютри NZXT
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
NZXT
Модел:
T120
Партиден номер:
RC-TN120-W1
Гаранция:
24 месеца
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
71.37 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
NZXT T120
ТЕХНИЧЕСКИ ДЕТАЙЛИ
МОДЕЛ RC-TN120-W1
БАРКОД 5056547200187
ГАРАНЦИЯ 72 месеца
СЪВМЕСТИМИ СОКЕТИ AM4, AM5, 1156, 1155, 1150, 1151, 1200, 1700
КОНЕКТОР 4-Pin (PWM)
СКОРОСТ НА ВЪРТЕНЕ 500-1,800 + 300 RPM
ПОТОК НА ВЪЗДУХ (CFM) 21.67 - 78.02 CFM
ТИП ОХЛАЖДАНЕ Въздух
НИВО НА ШУМ 17.9 - 30.6dBA
РАЗМЕРИ ВЕНТИЛАТОР 120 x 120 x 26 mm
РАЗМЕРИ (MM) 120 x 66 x 159 mm
Производителност
Подходящ за стаи
Процесор
Тип
Въздушен охладител
Диаметър на вентилатора
12 см
Поддържани гнезда за процесори
Скорост на въртене мин.
500 обмин
Скорост на въртене макс.
Ниво на шума ниска скорост
17,9 dB
Ниво на шума висока скорост
30,6 dB
Минимален въздушен поток
21,67 cfm
Максимален въздушен поток
78,02 cfm
Минимално въздушно налягане
0,75 mmH2O
Максимално налягане на въздуха
2,7 mmH2O
Поддръжка на модулация с широчина на импулса PWM
Y
Тип на лагера
Течнодинамичен лагер FDB
Количество в опаковка
1 броя
Средно време на безаварийна работа
Дизайн
Цвят на продукта
Бяла
Материал на основната плоча
Мед
Брой вентилатори
1 вентилатори
Брой топлинни тръби
4
Конектор за охлаждане
4-pin
Мощност
Напрежение
12 V
Консумация на вентилатор
2,76 W
Номинален ток
0,23 A
Тегло и размери
Ширина
66 мм
Дълбочина
159 мм
Височина
120 мм
Размери на вентилатора ШДВ
120 x 120 x 26 мм