Кутия за диск Orico
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Orico
Модел:
DDL35-U3-EU-BK-BP-HW
Партиден номер:
DDL35-U3-EU-BK-BP-HW
Гаранция:
24 месеца
Тип:
Кутия
Диск- размер:
3.5"
Цена с включен ДДС:
/
43.75 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Orico DDL35-U3-EU-BK-BP-HW
Капацитет и съвместимост
Материали и издръжливост
Дизайн и удобство
Със своите компактни размери от 186 x 118 x 31.4 мм и тегло от 510 г, тази кутия е лесна за транспортиране. Моделът е в елегантен черен цвят, който се вписва хармонично във всякаква обстановка.
Допълнителни функции
Кутията поддържа USB-A 3.0 интерфейс и SATA3 портове за бърз трансфер с до 5 Gbps. Тя идва с кабел USB-A към B с дължина 1 м и се захранва от включен адаптер 12V 2A.
Основни параметри
Тип
Външна кутия 3.5" за харддиск
Интерфейс
USB-A 3.0
Портове
SATA3
Характеристика
  • Transfer Protocol: 5Gbps
  • Support Capacity: 18 TB
  • Data Cable: USB-A to -B (5Gbps), 1M Length
  • Support System: Windows/Linux/Mac OS/Android
Физически характеристики
Материал
Alloy+ABS
Цвят
Черен
Размери
186 x 118 x 31.4 mm
Тегло
0.510 kg
Електрически характеристики
Захранване
12V 2A (включено)
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Orico кутия за диск Storage - Case - 3.5 inch USB-A black - DDL35-U3-EU-BK