SSD Patriot
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Patriot
Модел:
Burst Elite
Партиден номер:
PBE240GS25SSDR
Гаранция:
36 месеца
Form Factor:
2.5"
SSD - интерфейс:
SATA
SSD- обем:
240 GB
Цена с включен ДДС:
/
119.54 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Patriot Burst Elite
Характеристики
Предназначен за Настолни и преносими компютри
Капацитет 240 GB
Външен/ вътрешен Internal
Скорост на четене, MB/s Up to 450 MB/s
Скорост на запис, MB/s Up to 320 MB/s
Форм-фактор 2.5"
Интерфейс SATA III 6 Gb/s
Цвят N/A
Размери (Ш, Д, В), mm 100.0 x 69.9 x 7.0 mm
Тегло, g 46 g
Други Latest SATA 3 controller; Static and Dynamic Wear Leveling, Bad Block Management, Low Power Management, Trim Support, Smart Zip, Operating Voltage: 5V; Operating Temperature: 0 ~ 70 °C; MTBF:>2,000,000 hours