Монитор PHILIPS 27" 27E1N1100A/00, IPS, 1920x1080, 100Hz, 1ms, AMD FreeSync
Продуктов код: 88657
Монитор Philips
Монитор Philips
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
27E1N1100A/00
Гаранция:
24 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
100 Hz
Екран- тип матрица:
IPS
Екран- резол.:
1920 x 1080 / 16:9 / Full HD
Видео входове:
D-Sub (VGA), HDMI
Цена с включен ДДС:
/
246.40 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 36.4
  • Въпроси и отговори
Philips 27E1N1100A/00
 Описание
 ключови търговски точки/предимства
  • Immersive viewing experience
  • Eye comfort features
  • Versatile connectivity
  • Sustainable design
  • Easy navigation
продукт:
Име на продукта: PHILIPS 27E1N1100A/00 27inch IPS WLED FHD 100Hz HDMI
Описание : Philips 27E1N1100A - 1000 Series - LED monitor - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 1 ms - HDMI, VGA - speakers - black
EAN: 8712581804282
 General
Display Type: LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Class: Class D
Diagonal Size: 27"
Adaptive-Sync Technology: AMD FreeSync
Panel Type: IPS
Aspect Ratio: 16:9
Native Resolution: Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 100 Hz
Pixel Pitch: 0.3114 mm
Pixel Per Inch: 81.59
Brightness: 250 cd/m²
Contrast Ratio: 1300:1
Colour Support: 16.7 million colours
Response Time: 4 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT)
Vertical Refresh Rate: 48 - 100 Hz
Horizontal Refresh Rate: 30 - 115 kHz
Horizontal Viewing Angle: 178
Vertical Viewing Angle: 178
Screen Coating: Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Backlight Technology: WLED
Colour: Black
Dimensions (WxDxH): 61.7 cm x 21.1 cm x 45.7 cm - with stand (highest position)
Weight: 4 kg
 Audio
Type: Speakers - stereo
Output Power / Channel: 2 Watt
 Connectivity
Interfaces: VGA
HDMI (HDCP 1.4)
Audio line-out (mini-jack)
 Mechanical
Display Position Adjustments: Tilt
Tilt Angle: -5/+20
VESA Mounting Interface: 100 x 100 mm
 Miscellaneous
Cables Included: 1 x HDMI cable
MTBF: 50,000 hour(s)
Security Slot Type: Kensington security slot
 Power
Input Voltage: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption (Typical): 18.8 Watt
Power Consumption Stand by: 0.5 Watt
Power Consumption (Off Mode): 0.3 Watt
 Dimensions & Weight
Without stand - width: 61.7 cm - depth: 4.6 cm - height: 35.7 cm - weight: 3.58 kg
Модел
Производител
Партиден номер
27E1N1100A/00
Основни параметри
Диагонал
27.0 inch.
Разделителна способност
1920 x 1080 / 16:9 / Full HD
Технология
IPS
Време за реакция
1 ms
Опресняване
100 Hz
Яркост
250 nit (cd/m²)
Допълнителна информация
Цвят
Черен
VESA съвместимост
100 x 100
Сертификати
BSMI
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас