Монитор Philips 27" 27E1N1200A/00, IPS, 1920x1080, 120Hz, 4ms GtG, Adaptive Sync, Speakers
Продуктов код: 105078
Партиден номер:
27E1N1200A/00
Гаранция:
36 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
120 Hz
Екран- резол.:
1920 x 1080
Видео входове:
D-Sub (VGA), DisplayPort, HDMI
Цена с включен ДДС:
/
223.79 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Philips 27E1N1200A/00
Основни характеристики
Philips 27E1N1200A разполага с 27-инчов IPS панел с резолюция 1920x1080 пиксела, предлагащ отлична яснота и широки ъгли на видимост до 178 градуса. С честота на опресняване 120 Hz и време на реакция 4 ms (GtG), този монитор осигурява гладко представяне на динамични сцени, подходящ както за ежедневна употреба, така и за гейминг. Яркостта е 300 cd/m², което гарантира добър контраст и наситени цветове във всякакви условия на осветление.
Свързаност
Допълнителни функции
Philips 27E1N1200A включва вградени високоговорители с мощност по 2 W, предоставяйки удобство за аудио възпроизвеждане без външни устройства. Налични са Flicker-Free технология и режим LowBlue, които намаляват напрежението на очите по време на дълги периоди на употреба.
Основни предимства
Със своите изчистен дизайн, удобен наклон (-5° до 20°) и VESA съвместимост (100х100 мм), мониторът е както естетичен, така и практичен избор за дома или офиса. Отличава се с енергийна ефективност, с годишна консумация от само 21 kWh.
Основни характеристики
Размер на екрана
27 inch / 68.58 cm
Резолюция
1920 x 1080
Тип на панела
IPS
Честота на опресняване
120 Hz
Яркост
300 cd/m²
Статичен контраст
Динамичен контраст
Mega Infinity DCR
Технология
WLED
Тип на дисплея
Anti-Glare
Ъгъл на видимост
Време за реакция
4 ms GtG / 1 ms MPRT
Широкоекранен
16:9
Входове и изходи
HDMI
Да
DisplayPort
Да
VGA (D-Sub)
Енергийна ефективност
Енергиен клас
Е
Консумация (kWh/1000h)
21 kWh
Физически характеристики
Размери с поставка (Ш, Д, В)
61.7 x 21.1 x 45.7 cm
Тегло
6.56 kg
VESA размер
100 x 100 mm
Наклон
-5° / +20°
Цвят
Черен
Допълнителни функции
Вградени говорители
Да, 2W x 2
Тип синхронизация
Adaptive-Sync
Технологии за защита на очите
Flicker-Free, LowBlue Mode
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Монитор Philips 27" 27E1N1200A/00, IPS, 1920x1080, 120Hz, 4ms GtG, Adaptive