RS-CA227FCG-L36W-OTZ
Партиден номер:
RS-CA227FCG-L36W-OTZ
Резолюция на камерата:
2 MP
  • Въпроси и отговори
RaySharp RS-CA227FCG-L36W-OTZ
Обща информация
Камерата булет 2MP 3.6mm IR-30 е изключително подходяща за изграждане на надеждни и качествени HD аналогови видеонаблюдителни системи. Със своето метално шаси и компактен дизайн, тази камера е проектирана за устойчивост и професионална употреба. Притежава висока резолюция от 2MP и IR подсветка с обхват до 30 метра, което я прави подходяща за наблюдение през деня и нощта.
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане
С обектив с фокусно разстояние 3.6 mm и ъгъл на виждане от 92°, камерата покрива широка зона от наблюдавана област, което минимизира нуждата от използване на допълнителни устройства.
Съвместимост
Основни параметри
Производител
Raysharp
Модел
RS-CA227FCG-L36W-OTZ
Тип камера
Булет
Оптични характеристики
Резолюция
2MP
Обектив
3.6 mm
Ъгъл на видимост
92°
Сензор
1/2.8” CMOS LowLight Sensor
Режим на работа
0.01 Lux в цвят
Видео и аудио
Видео формати
HDCVI/AHD/TVI/CVBS
Кадри в секунда
25 fps @ 2MP (1920x1080)
Функции за обработка
DWDR, 2D DNR, IR Cut
Нощен режим и осветление
IR подсветка
30 m
Интелигентни функции
Разширени функции
AI
Мрежови възможности
Протоколи
HDCVI, AHD, TVI, CVBS
Функции за сигурност
Съвместимост
RS-CXH-N, RS-CXH-I
Енергиен профил и защита
Захранване
12VDC / 4.2W
Работна температура
-20°С до +50°С
Степен на защита
IP67
Устойчивост
Метален корпус
Физически характеристики
Размери
Ø71 x 151 mm
Корпус
Булет
Цвят
Бял (#ffffff)
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно RaySharp булет 2MP 3.6mm IR-30