IP камера RaySharpRS-CH322M6CK-TF-36PW-M-PIR PIR 2MP 3.6mm купол IR-30 SD микрофон
Продуктов код: 69862
IP камера RaySharp
IP камера RaySharp
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
RaySharp
Модел:
Партиден номер:
RS-CH322M6CK-TF-36PW-M-PIR
Захранване:
DC 12V, PoE
Оптично увеличение:
Fixed
Обектив- подвижен:
Фиксиран
Дизайн:
Куполна
Резолюция на камерата:
2 MP
Монтаж:
Външен
Технологии на свързване:
LAN
Обектив- широчина:
3.6 мм
  • Въпроси и отговори
RaySharp RS-CH322M6CK-TF-36PW-M-PIR
Обща информация
IP PIR Камерата 2MP купол 3.6 mm IR-30 SD микрофон от серията ECO на Raysharp предоставя професионално и надеждно видеонаблюдение за външни условия. Със своята резолюция от 2MP и обектив 3.6 mm, тя осигурява ясни и подробни изображения. Камерата е съвместима с ONVIF протоколи Profile S/G/T и предлага видео компресия в H.265/H.264 формат за оптимално използване на пространство за съхранение.
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Свързаност и съхранение
Допълнителни функции
Модел
RS-CH322M6CK-TF-36PW-M-PIR
Тип на камерата
PIR IP куполна камера
Оптични характеристики
Резолюция
2MP (1920x1080)
Видео кадри
25 кадъра в секунда
Матрица
1/2.7” CMOS
Обектив
3.6 mm / 86°
Минимална осветеност
0.002 Lux (цветен режим)
Видео и аудио
Видео компресия
H.265 / H.264
Аудио
Вграден микрофон
Нощен режим и осветление
Нощно виждане
IR подсветка до 30 m
WDR
DWDR
3D DNR
Да, налична
Интелигентни функции
AI функции
Разпознаване на хора и автомобили (SMD)
PIR датчик
Вграден
Мрежови възможности
Мрежови протоколи
ONVIF Profile S/G/T
Интерфейси
  • PoE (802.3af)
  • 12V DC
  • Слот за micro SD карта
Достъп
Web server, TCP/IP, CMS софтуер (до 64 камери)
Мобилен достъп
iPhone, iPad, Android
Функции за сигурност
Сигурност
Шифрован достъп и защита на данните чрез CMS
Енергиен профил и защита
Захранване
PoE (802.3af) или 12V DC
Консумация на енергия
5.5 W
Работна температура
Подходяща за външен монтаж
Степен на защита
IP66
Материали
Метален корпус
Физически характеристики
Размери
Ø100 x 90 mm
Цвят
Бял (#ffffff)
Други характеристики
Съвместимост
  • RS-CXH-N
  • RS-CXH-I
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно RaySharpRS-CH322M6CK-TF-36PW-M-PIR PIR 2MP 3.6mm купол IR-30 SD микрофон
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас