RS-CH728M4C-WA28PW
Захранване:
DC 12V, PoE
Оптично увеличение:
Fixed
Обектив- подвижен:
Фиксиран
Дизайн:
На стойка
Резолюция на камерата:
2 MP
Монтаж:
Вътрешен
Технологии на свързване:
LAN, Wi-Fi
Обектив- широчина:
2.8 мм
Цена с включен ДДС:
/
108.86 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
RaySharp RS-CH728M4C-WA28PW
Обща информация
IP PIR CUBE камера с резолюция 2MP и обектив 2.8 mm е идеалното решение за вътрешно видеонаблюдение. Тя е оборудвана с модерен CMOS сензор, AI IR подсветка за нощно записване до 10 метра и поддържа видео компресия H.265/H.264. Дизайнът включва вграден PIR сензор, микрофон, говорител и алармен I/O интерфейс за допълнителна сигурност.
Резолюция и качество на изображението
Свързаност и съвместимост
Функции за нощно виждане
Допълнителни функции
Модел
RS-CH728M4C-WA28PW
Тип
IP PIR CUBE Камера
Оптични характеристики
Резолюция
2MP (1920x1080)
Кадри в секунда
25 кад/сек
Обектив
2.8 mm
Сензор
1/2.7” CMOS
Видео и аудио
Видео компресия
H.265/H.264
Звук
Вграден микрофон и високоговорител
DWDR
Поддържа DWDR
Минимално осветление
0.1 Lux (в цветен режим)
Нощен режим и осветление
IR подсветка
10 m
Интелигентни функции
PIR
Вграден PIR сензор
Мрежови възможности
  • WiFi
  • ONVIF 2.6
  • Наблюдение през iPhone, iPad, Android
  • Вграден Web server
  • TCP/IP
  • Безплатен CMS до 64 камери
Функции за сигурност
Слот за карта
micro SD
Аларма
1/1 алармен вход/изход
Енергиен профил и защита
Захранване
PoE (802.3af), 12VDC
Монтаж
За вътрешен монтаж
Физически характеристики
Корпус
CUBE PVC
Цвят
#ffffff
Допълнения
Стойка за стена в комплекта
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно RaySharp IP PIR CUBE Камера 2MP 2.8 mm IR-10 SD микрофон говорител алармен I/O
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас