Мишка Razer
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Razer
Модел:
Партиден номер:
RZ01-04650100-R3M1
Гаранция:
24 месеца
Интерфейс:
USB Type-A
Предназначение:
За игри
Тип сензор:
Optical
Свързване:
Жично
Цена с включен ДДС:
/
99.73 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Razer RZ01-04650100-R3M1
Input Devices - Mouse - Design&Features
Device Location External
Connectivity Technology Wired
Interface USB
Number of Buttons 6
Button Function Programmable
Movement Resolution 8500 dpi
Pointing Device Technology Optical
Mouse Features Scrolling Wheel
Built-in memory
Right Handed
1,000 Hz Ultrapolling
RGB Backlight
Max. Movement Speed 300 in/sec
Maximum Acceleration 35 G
Button Lifetime 90 000 000 clicks
Input Devices - Mouse - Miscellaneous
External Colour Black
Included Accessories Quick Start Guide
Dimensions & Weight
Width (mm) 62.5 mm
Height (mm) 38.1 mm
Depth (mm) 119.6 mm
Nominal Weight 58 g
Warranty
Warranty Products Returnable Yes
Warranty Validation Criteria Serial Number
Logistic
Pack Weight Brutto (kg) 0.1 kg
Pack Weight Netto (kg) 0.1 kg
Pieces in pack 1
Box Weight Brutto (kg) 0.1 kg
Retail Packaging Net Weight Carton 0.1 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic 0.1 kg
Packs in Box 1
Package Type Box
Мишка
Предназначение
Игри
Интерфейс на устройството
USB Тип-A
Технология определяща движението на курсура
Оптически
Тип скрол
Колело
Брой бутони
6
Резолюция на движение
8500 DPI
Тракинг скорост на мишката
30 ips
Брой скролове
1
Ускорение макс.
35 G
Дизайн
Типоразмер
Дясна ръка
Цвят на продукта
Черен
Осветеност
Y
Ергономичност
Дължина на кабела
1,8 м
Мощност
Захранване
Кабел
Тегло и размери
Ширина
119,8 мм
Дълбочина
62,5 мм
Височина
38,3 мм
Тегло
58 г
Опаковка - данни
Количество
1
Ширина на опаковката
100 мм
Дълбочина на опаковката
50 мм
Височина на опаковката
155 мм