Монитор Samsung
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Samsung
Модел:
32A501
Партиден номер:
LS32AM501NUXEN
Гаранция:
24 месеца
Опреснява- вертикална честота в Hz:
60 Hz
Екран- тип матрица:
VA
Екран- резол.:
1920 x 1080 / 16:9 / Full HD
Видео входове:
HDMI
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Samsung 32A501
Описание
Samsung 32A501 е 32-инчов дисплей, който е подходящ за широк спектър от приложения – от общо ползване до любителски гейминг. Отличната му FHD 1920x1080 резолюция ви гарантира подобрено визуално изживяване и изображения с ясни и ярки цветове. Мониторът разполага с широк ъгъл на видимост (178°/178°), който ви гарантира перфектни визуализации, независимо под какъв ъгъл гледате екрана. Samsung 32A501 разполага със 60Hz честота на опресняване и 8 мс време за реакция, които ви осигуряват бързи и прецизни движения и реакции във всяка гейминг ситуация. Мониторът е снабден с технологията AMD FreeSync, която синхронизира графичния процесор и монитора. Така графичните изкривявания са сведени до минимум, а вие може да изпитате бърза графика, без прекъсване. Този монитор разполага с технология, която намалява вредното за очите ви трептене, а технологията Eye Saver ви предпазва от вредната синя светлина и ви помага да използвате монитора по-дълго време без умора и напрежение. Освен това мониторът разполага с множество портове, които ви позволяват да свържете различни периферни устройства към него с лекота. В допълнение мониторът разполага с два вградени високоговорителя, които ви осигуряват отлично аудио с перфектно качество и кристална яснота.
Характеристики
Размер на екрана, inch 32" (81.28 cm)
Вид на екрана Flat
Широкоекранен 16:9
Технология LED
Тип на матрицата VA
Тип на дисплея Anti-Glare
Сензорен дисплей -
Резолюция 1920x1080
Време за реакция, ms 8ms
Честота на опресняване, Hz 60Hz
Яркост, cd/m2 250cd/m2
Статичен контраст 3 000:1
Динамичен контраст 3 000:1
Ъгъл на видимост H/ V 178/178
Тип синхронизация FreeSync
Тунер -
Вградени говорители 2 x 5W
HDMI 2 HDMI
DVI -
Display port -
Последователно свързване -
VGA -
USB-C -
USB хъб 2 USB hub
Наклон -2 - 22°
Хоризонтално завъртане -
Вертикално завъртане -
Регулиране на височина -
Стандарти Windows 10
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 71.6 x 19.3 x 51.7
Цвят White
VESA размер, mm 100 x 100 mm
Други Smart, Tizen, Bixby, WiFi5, Bluetooth 4.2
EAN: 8806092231160
Модел
Производител
Модел
32A501
Партиден номер
LS32AM501NUXEN
Основни параметри
Диагонал
32.0 inch.
Разделителна способност
1920 x 1080 / 16:9 / Full HD
Технология
Време за реакция
8 ms
Опресняване
60 Hz
Яркост
250 nit (cd/m²)
Допълнителна информация
Цвят
Бял
VESA съвместимост
100 x 100
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Samsung 32" 32A501
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас