Телевизор Samsung
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Samsung
Модел:
43LS03
Партиден номер:
QE43LS03AAUXXH
Гаранция:
24 месеца
ТВ Технология:
QLED
Основен цвят:
Черен
Екран- диагонал:
43.0 inch.
Екран- резол.:
3840 x 2160 / 16:9 / 4K Ultra HD
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Samsung 43LS03
Описание
Характеристики
Размер на екрана, inch 43" (109.22 cm)
Вид на екрана Flat
Технология QLED
Резолюция 3840x2160
Smart функция Tizen
Smart асистент Bixby
Динамичен контраст Mega Contrast
Честота, Hz 3 000 PQI
Тунер DVB-T2CS2
Аудио 20W, 2CH, Dolby Digital Plus, OTS Lite, Audio Pre-selection Descriptor
Мрежа Ethernet
Безжична мрежа Wi-Fi Built in
Bluetooth Bluetooth 4.2
Енергиен клас G
Консумация, kWh/1000h 73 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm 97.0 x 19.7 x 59.2
Цвят Black
EAN: 8806092150805
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Samsung 43" 43LS03 Frame, 4K UHD LED TV, SMART, HDR 10+, 3000 PQI, Mega
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас
Продукти, подобни на Samsung 43" 43LS03 Frame, 4K UHD LED TV, SMART, HDR 10+, 3000 PQI, Mega Contrast, Dual LED, Dolby Digital Plus, Bixby, 4xHDMI 2.1, 2xUSB, Bluetooth, Wi-Fi, Tizen, Charcoal Black