Захранващ блок Seasonic SSP-600JT 600W 80+ Gold
Продуктов код: 90999
Захранващ блок Seasonic
Захранващ блок Seasonic
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
SSP-600JT
Гаранция:
36 месеца
Цена с включен ДДС:
/
125.17 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Seasonic SSP-600JT
Технически характеристики
Overview
ATX Compatibility Intel ATX 12 V v2.3 compliant
Dimensions 140 × 150 × 86 mm
Circuit design DC to DC converter design
Fan 120 mm double ball bearing fan
Fan Control S2FC
Protections SCP, OVP, OPP
Connections PCIe
Quality Control Burn-in, high temperature cycled on/off
Safety and Environmental Compliance CB, cTUVus, TUV, CCC, BSMI, RCM(SAA)
Technical Specifications
Input Frequency 50 / 60 Hz
Efficiency 80PLUS® Gold
Line Regulation ‡ 1% (typical)
Load Regulation ‡ 5 % (typical)
Cross Regulation ‡ 5 % (typical)
MTBF, full load @ 25 °C ambient (excl. DC fan) > 100,000 hours
Active Power Factor Correction 99 % (typical)
DC Output
+3.3V +5V +12 V Combined -12 V +5 Vsb Total Continuous Power Input Type
20A 25A 50A 0.5A 3A 600 W 100-240 VAC
125 W(max.) 600 W(max.) 6 W 15 W
Описание
Power supply 600W, APFC, 12cm fan, ATX 12V v.2.3, 80+ gold, DC to DC converter design, MTBF full load 25? amb. : >100K hours; SSP-600JT
Подробно описание
Fully Fixed
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!