Захранващ блок Seasonic SSR-1600TR2-NE 1600W 80+ Titanium Full modular
Продуктов код: 95506
Захранващ блок Seasonic
Захранващ блок Seasonic
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
SSR-1600TR2-NE
Партиден номер:
SSR-1600TR2-NE
Гаранция:
144 месеца
Цена с включен ДДС:
/
1033.30 лв.
Гаранционен срок 144 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 35
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Seasonic SSR-1600TR2-NE
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК 1600 W
ФОРМАТ ATX 3.1
ТИП Active PFC
СЕРТИФИКАТИ 80PLUS TITANIUM
Cybenetics Titanium
CE
ЕФЕКТИВНОСТ 94%
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК Да
КОНЕКТОРИ PCI-E Gen5 12VHPWR x 2
PCI-Express 6+2 pin x 6
Molex x 3
SATA x 16
SATA 3.3 V x 2
4+4 Pin ATX/EPS x 3
20+4 Pin ATX x 1
ОХЛАЖДАНЕ 120 mm вентилатор
ЦВЯТ Черен
РАЗМЕРИ 210 x 150 x 86 mm ( L x W x H)
ДРУГИ Renowned NF-A12x25 120mm fan
Highly optimised fan grill
Semi-passive operation
ATX 3.1 and PCIe 5.1 compliant
Individually Sleeved Black and Brown Cables
Protection: OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, UVP
БАРКОД EAN-139010018900248
ПРОИЗВОДИТЕЛ
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК
1600 W
ФОРМАТ
ATX 3.1
ТИП
Active PFC
СЕРТИФИКАТИ
80PLUS TITANIUM; CE; Cybenetics Titanium
ЕФЕКТИВНОСТ
94
МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК
Да
КОНЕКТОРИ
4+4 Pin ATXEPS x 3; 20+4 Pin ATX x 1; Molex x 3; PCI-E Gen5 12VHPWR x 2; PCI-Express 6+2 pin x 6; SATA 3.3 V x 2; SATA x 16
ОХЛАЖДАНЕ
120 mm вентилатор
ЦВЯТ
Черен
РАЗМЕРИ
210 x 150 x 86 mm L x W x H
ДРУГИ
ATX 3.1 and PCIe 5.1 compliant; Highly optimised fan grill; Individually Sleeved Black and Brown Cables; Protection: OCP, OPP, OTP, OVP, SCP, UVP; Renowned NF-A12x25 120mm fan; Semi-passive operation
Тегло
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!