Захранващ блок Super Flower
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Super Flower
Модел:
Партиден номер:
SF-1000F14GE
Гаранция:
84 месеца
Цена с включен ДДС:
/
225.62 лв.
Гаранционен срок 84 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Super Flower SF-1000F14GE
Мощност и ефективност
Захранващият блок Super Flower Leadex III Gold 1000W предлага мощност от 1000 W, което го прави подходящ за високи и натоварени компютърни конфигурации. Сертифициран с 80 Plus Gold, осигурява енергийна ефективност и минимални загуби на енергия.
Съвместимост
Този модел е с форма ATX, което го прави съвместим с множество стандартни компютърни кутии. Оборудван е с един 20+4-пинов главен конектор, два 48-пинови +12V конектора и разширени възможности, включително 16-пинов PCI Express 5.0 12VHPWR конектор.
Качество на компонентите
Охлаждане и шум
Физически характеристики
Leadex III Gold 1000W има компактен дизайн с размери 150 x 150 x 86 мм и тежи 2.82 кг. Всички кабели са плоски и черни, което допринася за професионално изпълнена кабелна организация.
Основни параметри
Мощност
1000 W
Ефективност
80 Plus Gold
Форма фактор
ATX
Входно напрежение
AC 100-240 V
Входна честота
50-60 Hz
Съвместимост
Тип
Захранващ блок
Монтаж
Вътрешен
Конектори
Входен захранващ конектор
1 x IEC-320 C14
20+4-пинов главен конектор
1
4-pin Peripherals
4
SATA конектори
8
6+8-pin PCI Express конектори
4
16-pin PCI Express 5.0 12VHPWR конектор
1
Физически характеристики
Размери
150 mm (ширина) x 150 mm (дължина) x 86 mm (височина)
Цвят
Черен
Охлаждане
Активно охлаждане (1 вентилатор, 140 mm)
Допълнителни функции
Модуларност
Да
Вградена защита
  • Защита от пренапрежение
  • Защита от понижено напрежение
  • Защита от прегряване
  • Защита от претоварване
  • Защита от късо съединение
  • Защита от пренатоварване
  • Издръжливост при токови удари
  • Работа без натоварване
Вградени устройства
Power бутон
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно SUPER FLOWER Leadex III 1000W 80+ Gold Fully Modular