RAM памет DDR5 PC 32GB Kit 2x16GB 6000MHz CL38,Team Group T-Force Vulcan FLBD532G6000HC38ADC01
Продуктов код: 78863
RAM памет Team Group
RAM памет Team Group
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Team Group
Модел:
Партиден номер:
FLBD532G6000HC38ADC01
Гаранция:
120 месеца
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Team Group FLBD532G6000HC38ADC01
ПРОИЗВОДИТЕЛ TEAM GROUP ELITE
МОДЕЛ FLBD532G6000HC38ADC01
БАРКОД 765441664043
ТИП DDR4
КАПАЦИТЕТ 32 GB
ЧЕСТОТА (MHZ) 6000
ВОЛТАЖ 1.25 V
МОДУЛИ Dual channel
ЛАТЕНТНОСТ CL38
РАДИАТОР Да
LED ПОДСВЕТКА Не
ДРУГИ небуферирана non-ECC
Основна информация
ProductFamily
T-FORCE
ProductSeries
VULCAN
Характеристики
Тип буферна памет
Unregistered unbuffered
ECC на матрицата
Y
CAS латентност
38
Оперативна памет
32 GB
Разположение на паметта модули х размер
2 x 16 GB
Тип вътрешна памет
DDR5
Тактова честота на паметта
6000 MHz
Компонент за
Персонален компютър
Форм-фактор на паметта
288-pin DIMM
ECC
N
Напрежение на паметта
1.25 V
Intel Extreme Memory Profile XMP
Y
3.0
Вид охлаждане
Heatsink
Тегло и размери
Ширина
7,5 мм
Дълбочина
140 мм
Височина
32,7 мм
Опаковка - данни
Тип на опаковката
Кутия
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно DDR5 PC 32GB Kit 2x16GB 6000MHz CL38,Team Group T-Force Vulcan