Охлаждане Thermalright Peerless Assassin 120 Black - Dual-Tower
Продуктов код: 89992
Модел:
PEERLESS-ASSASSIN-120-BLACK
Партиден номер:
PEERLESS-ASSASSIN-120-BLACK
Размер на вентилатора:
120 mm
Цена с включен ДДС:
/
102.43 лв.
Гаранционен срок 72 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Thermalright PEERLESS-ASSASSIN-120-BLACK
AM4
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
ТИП НА ЛАГЕРА Fluid Dynamic Bearing
ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ 500-1550 RPM
КОНЕКТОР 4 pin PWM
ВЪЗДУШЕН ПОТОК 132.34 CFM
НИВО НА ШУМ(Max) 25.6 dBA
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ 1.53 mm H2O
РАЗМЕРИ 125 mm x W135 mm x H157 mm
ДОПЪЛНИТЕЛНИ Dual Tower Layout
6 Anti-Gravity Heat Pipes
Nickel Plated Soldered Copper Base
TL-C12 High Performance Fan
Premium Aluminium Cover
РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР
120 x 120 x 25 mm x 2 pcs
КОНЕКТОР
4 pin PWM
ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ
1.53 mm H2O
РАЗМЕРИ
125 mm x W135 mm x H157 mm