Суич TP-LINK TL-SL1311P 8-портов PoE+
Продуктов код: 94996
Суич TP-Link
Суич TP-Link
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
TL-SL1311P
Гаранция:
60 месеца
Брой портове:
11
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Възможности на суича:
PoE, SFP слотове/портове
Цена с включен ДДС:
/
94.09 лв.
Гаранционен срок 60 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
TP-Link TL-SL1311P
8-портов 10/100Mbps + 3-портов гигабитов настолен комутатор с 8-портов PoE+ TP-Link TL-SL1311P
L2 Switching Features
PoE Auto Recovery
Експлоатационни качества
Switching Capacity 7.6 Gbps
Тип
Desktop switch
Критерии за валидност на гаранцията
Гаранционна картаСериен номер
Експлоатационни качества
Mac Address Table 2K
L2 Switching Features
802.3x Flow Control
Метод на комутация
Store and Forward
Комутационен протокол
Ethernet
Packet Forwarding Rate 5.6544 Mpps
Мрежови характеристики
MDIMDI-X switch
Съвместимост с мрежови стандарти
IEEE 802.3x
802.3 af
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
Jumbo Frame 16KB
Предаване на данни
EIATIA-568 100 STP maximum 100m
Предаване на данни
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable maximum 100m
Мрежови характеристики
Switching capacity: 7.6 Gbps
IEEE 802.3x Flow Control
Тегло, кг.
1 кг.
Интерфейс
Auto-NegotiationAuto MDIMDIX
Филтър Swich скорост
1 Gbps SFP ports
IEEE802.3x Flow Control
Тип
Unmanaged
IEEE802.3z
Филтър Swich - PoE, SFP
PoE+
Филтър Swich скорост
101001000Mbps RJ45 Ports
Вид на монтаж
Десктоп
Размери височина
26 mm
Размери дълбочина
126 mm
Размери ширина
209 mm
Системни изисквания
не поддържа
Сертификати
CE, FCC, RoHS
Охлаждане
Пасивно
Влажност на съхранение
590 без кондензация
Работна влажност
Температура на съхранение
Работна температура
Quality of Service
Isolation Mode Button Ports 18
УправлениеManagement
не поддържа
Софтуерни функции
IEEE 802.3: 10BASE-T
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable maximum 100m
Филтър Swich - PoE, SFP
PoE
101001000 Mbps
10100Mbps RJ45 Ports
8 порта
Color
Черен
Validity criteria warranty card
Гаранционна картаСериен номер
Brand
Захранване
External Power Adapter Output: 53.5 VDC 1.31 A