0 бр.
0.00 лв.

TP-Link TL-SM311LS, SFP module, Single-mode, LC, 10km

Продуктов код: 179
Медиа ковертори, SFP TP-Link
Медиа ковертори, SFP TP-Link
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
TP-Link
Модел:
TL-SM311LS
Партиден номер:
-

Продуктът не се предлага в момента

Попитайте за дата на доставка:
(+359 2) 965 89 89

  • Информация за TP-Link TL-SM311LS

  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Standards and Protocols
 IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Cable
 Single-mode Fiber
Fiber Type
 9/125 um Single-mode
Max. Cable Length
 10km
Data Rate
 1.25Gbps
Port Type
 LC
Wave Length
 1310nm
Power Support
 3.3V
Safety & Emission
 FCC, CE
Environment
 Operating Temperature: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
 Storage Temperature: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
 Operating Humidity: 10%~90% non-condensing 
 Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!

Задайте своя въпрос относно TP-Link TL-SM311LS, SFP module, Single-mode, LC, 10km

(не се публикува)
(не се публикува)

*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас
Нагоре