Transcend StoreJet 25H3, 1TB, 2.5", USB3.0, TS1TSJ25H3B
Продуктов код: 4911
Външни дискове Transcend
Външни дискове Transcend
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
TS1TSJ25H3B
Гаранция:
36 месеца
Диск- тип:
HDD
Свързване:
Жично
Диск- размер:
2.5"
Диск- обем:
1000 GB
Интерфейс_:
USB 3
Цена с включен ДДС:
/
228.13 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
  • Описание
  • Видео (1)
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Transcend TS1TSJ25H3B
  • Features
- SuperSpeed USB 3.0 compliant and backwards compatible with USB 2.0*
- Durable anti-shock silicone outer shell
- Advanced internal hard drive suspension system
- Connection bandwidth up to 5Gbits per second
- Extra-large storage capacity
- Sleek ultra portable design
- Easy Plug and Play operation – no drivers required
- USB powered – no external adapter necessary
- Power saving sleep mode
- One Touch Auto-Backup button**
- Includes Transcend Elite backup and security software
- LED power / data transfer activity indicator
  • Specifications
Size 131.8mm×80.8mm×19.0mm (500GB/1TB)
131.8mm×80.8mm×24.5mm (2TB)
Op. Voltage USB DC 5V
Op. Temperature 5°C (41°F)~55°C (131°F)
Storage Media 2.5" SATA HDD
Weight 216g (500GB/1TB)
284g (2TB)
Certificates CE, FCC, BSMI, RCM
Connection Interface USB 2.0/3.0
Power Saving Mode 10 mins
One Touch Backup Yes
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!