Суич Ubiquiti EdgeSwitch ES-48-500W 48 port
Продуктов код: 37796
Суич Ubiquiti
Суич Ubiquiti ES-48-500W UBNT ES-48-500W Суич Ubiquiti ES-48-500W UBNT ES-48-500W
Суич Ubiquiti
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
ES-48-500W
Партиден номер:
UBNT ES-48-500W
Гаранция:
24 месеца
Брой портове:
48
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Възможности на суича:
SFP слотове/портове
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Ubiquiti ES-48-500W
Производител:
Гаранция:
12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Приложение:
  • За бизнеса
  • Rackmount
Интерфейс:
  • (2) 1 Gbps SFP Ethernet Ports
  • 1 Console Port
  • 2 SFP+ ports
  • 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
Тип:
  • Managed
Експлоатационни качества:
  • Packet Forwarding Rate 104.16Mpps
Скорост на сериен трансфер на данните:
  • 70 Gbps
Сигурност:
  • ESD/EMP Protection Air: ±24 kV, Contact: ±24 kV
Работна температура:
  • -5 to 40° C (23 to 104° F)
Работна влажност:
  • 5%~90% без кондензация
Захранване:
  • 500W
  • 100~240VAC, 50/60Hz
Охлаждане:
  • Пасивно
Сертификати:
  • IC
  • CE
  • FCC
Системни изисквания:
  • Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Размери ширина:
485.04 mm
Размери дълбочина:
374.6 mm
Размери височина:
43.7 mm