UniArch IPC-B122-APF28K 2MP True DAY/NIGHT Mini Bullet IP Camera
Производител:
UniArch
Модел:
Партиден номер:
IPC-B122-APF28K
Захранване:
DC 12V, PoE
Резолюция на камерата:
2 MP
Обектив- широчина:
2.8 мм
  • Въпроси и отговори
UniArch IPC-B122-APF28K
Функции за нощно виждане
Свързаност и съвместимост
Функции за запис и съхранение
Допълнителни характеристики
Основни параметри
Производител
UNV
Тип на камерата
2 MP Ultra H.265/H.264 True DAY/NIGHT водоустойчива мини булет IP камера
Партиден номер
IPC-B122-APF28K
Оптични характеристики
Резолюция
1920 x 1080 / 2 MP
Кадри в секунда
25 FPS
Сензор
1/2.9” progressive CMOS
Фиксиран обектив
2.8mm / F2.1
Хоризонтален ъгъл
Видео и аудио
Видео компресия
Ultra H.265 / H.264 / MJPEG
Механичен инфрачервен филтър
IR cut
Аудио
Вграден микрофон
Нощен режим и осветление
Инфрачервена подсветка
30m
Светлочувствителност
0.02Lux/F2.1 (Color), 0Lux/F2.1 (B/W) IR On
Интелигентни функции
Функции
  • 2D/3D-DNR
  • DWDR
  • BLC
  • HLC
  • AWB
  • ROI
  • Privacy Mask
  • Детекция на движение
Мрежови възможности
Мрежови интерфейси
RJ-45 (10/100Base-T)
Поддържани протоколи
ONVIF, API
Отдалечен достъп
Uniarch APP; Web; iOS app; Android app
Функции за сигурност
Слот за карта
Micro SD карта (до 128GB)
Енергиен профил и защита
Захранване
DC 12V ±25% / 3.2W, POE IEEE802.3af
Работна температура
-30°C ~ 60°C
Степен на защита
Размери
160 x 62 x 65 mm