UniArch IPC-B124-APF28K 4MP True DAY/NIGHT Mini Bullet IP Camera
Партиден номер:
IPC-B124-APF28K
Захранване:
DC 12V, PoE
Резолюция на камерата:
4 MP
Обектив- широчина:
2.8 мм
Цена с включен ДДС:
/
114.26 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
UniArch IPC-B124-APF28K
Функции за нощно виждане
Свързаност и съвместимост
Ъгъл на виждане и обхват
С фиксирания си обектив от 2.8 мм и хоризонтален ъгъл на виждане от 97°, камерата предоставя широка перспектива, подходяща за голямо разнообразие от локации.
Тип
4 MP Ultra H.265/H.264 True DAY/NIGHT водоустойчива мини булет IP камера
Партиден номер
IPC-B124-APF28K
Оптични характеристики
Резолюция
2560x1440
Кадри в секунда
20 FPS
Сензор
1/3” progressive CMOS
Светлочувствителност
0.02Lux/F2.1 (Color), 0Lux/F2.1 (B/W) IR On
Обектив
Фиксиран, 2.8mm/F2.1
Хоризонтален ъгъл
97°
Механичен IR cut филтър
Да
Видео и аудио
Компресия
Ultra H.265/H.264/MJPEG
Функции за подобряване на изображението
2D/3D-DNR, DWDR, BLC, HLC, AWB, ROI, Privacy Mask
Интелигентни функции
Детекция на движение
Микрофон
Вграден
Нощен режим и осветление
Инфрачервена подсветка
Да
Обхват на инфрачервената подсветка
30 m
Мрежови възможности
Интерфейс
RJ-45 (10/100Base-T)
Мрежови протоколи
Uniarch APP; Web; iOS app; Android app
Запис и съхранение
Слот за карта памет
Micro SD, до 128 GB
Енергиен профил и защита
Захранване
DC12V±25% / 3.4W, POE IEEE802.3af
Работна температура
-30°C ~ 60°C
Физически характеристики
Материал на корпуса
Метален
Размери
160 x 62 x 65 mm