UniArch IPC-B124-APF40K 4MP True DAY/NIGHT Mini Bullet IP Camera
Партиден номер:
IPC-B124-APF40K
Захранване:
DC 12V, PoE
Резолюция на камерата:
4 MP
Обектив- широчина:
4.0 мм
Цена с включен ДДС:
/
104.56 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
UniArch IPC-B124-APF40K
Функции за нощно виждане
Свързаност и съхранение
Допълнителни функции
UNV
Модел
IPC-B124-APF40K
Тип
4 MP Ultra H.265/H.264 True DAY/NIGHT водоустойчива мини булет IP камера
Оптични характеристики
Резолюция
4 MP (2560x1440)
Кадри в секунда
20 FPS
Сензор
1/3” progressive CMOS
Обектив
Фиксиран обектив 4mm/F2.1
Хоризонтален ъгъл
79°
Видео и аудио
Видео компресия
Ultra H.265/H.264/MJPEG
Аудио
Вграден микрофон
Нощен режим и осветление
Инфрачервен филтър
Механичен (IR cut)
Инфрачервена подсветка
С обхват 30 м
Интелигентни функции
Видео функции
2D/3D-DNR, DWDR, BLC, HLC, AWB, ROI, Privacy Mask
Детекция
Детекция на движение
Мрежови възможности
Мрежов интерфейс
RJ-45 (10/100Base-T)
Протоколи
Uniarch APP; Web; iOS app; Android app
Функции за сигурност
Слот за съхранение
Micro SD карта до 128 GB
Енергиен профил и защита
Захранване
DC12V±25%/3.4W, POE IEEE802.3af
Работна температура
-30°C~60°C
Физически характеристики
Материал на корпуса
Метален корпус
Размери
160x62x65mm