IP камера UniArch IPC-D122-PF28K 2MP True DAY/NIGHT IP67 IK10 Dome Camera
Производител:
UniArch
Модел:
Партиден номер:
IPC-D122-PF28K
Захранване:
DC 12V, PoE
Оптично увеличение:
Fixed
Обектив- подвижен:
Фиксиран
Резолюция на камерата:
2 MP
Монтаж:
Външен
Технологии на свързване:
LAN
Обектив- широчина:
2.8 мм
  • Въпроси и отговори
UniArch IPC-D122-PF28K
Обща информация
Представяме ви 2 MP Ultra H.265 True DAY/NIGHT водо и вандалоустойчива куполна IP камера (IPC-D122-PF28K) от марката UNV. Тази камера предлага висококачествено видеонаблюдение с резолюция 1920x1080 пиксела и скорост на запис до 25 FPS. Снабдена с 1/2.9'' progressive CMOS сензор и обектив с фокусно разстояние 2.8 mm (F2.1), тя осигурява хоризонтален ъгъл от 101.1°.
Качество на изображението
Функции и възможности
Свързаност и съвместимост
Физическа защита и монтаж
UNV
Тип
Водо и вандалоустойчива куполна IP камера
Партиден номер
IPC-D122-PF28K
Резолюция
1920x1080
Кадри в секунда
25 FPS
Оптични характеристики
Матрица
1/2.9” progressive CMOS
Обектив
2.8mm / F2.1
Хоризонтален ъгъл
Видео и аудио
Видео компресия
Ultra H.265 / H.264 / MJPEG
Dual Stream
Поддържа Dual Stream
Нощен режим и осветление
Светлочувствителност
0.02Lux / F2.1 (Color), 0Lux / F2.1 (B/W)
Инфрачервена подсветка
30m интелигентна IR подсветка
Механичен IR филтър
IR cut филтър
Интелигентни функции
Поддържани функции
2D/3D-DNR, DWDR, BLC, HLC, AWB, ROI, Privacy Mask, MD
Мрежови възможности
Интерфейс
RJ-45 (10/100Base-T)
Протоколи
ONVIF, API
Отдалечен достъп
Uniarch APP; Web; iOS app; Android app
Запис и съхранение
Слот за карта
Micro SD карта до 128GB
Енергиен профил и защита
Захранване
DC12V±25% / 3.3W, POE IEEE802.3af
Работна температура
-30°C ~ 60°C
Степен на защита
IP67 и IK10
Физически характеристики
Размери
Ø109x81mm