UniArch IPC-D124-PF28K 4MP True DAY/NIGHT Dome IP Camera
Производител:
UniArch
Модел:
Партиден номер:
IPC-D124-PF28K
Захранване:
DC 12V, PoE
Оптично увеличение:
Fixed
Обектив- подвижен:
Фиксиран
Резолюция на камерата:
4 MP
Монтаж:
Външен
Технологии на свързване:
LAN
Обектив- широчина:
2.8 мм
Цена с включен ДДС:
/
114.26 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
UniArch IPC-D124-PF28K
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
С високата резолюция от 4 MP тази камера осигурява ясна и детайлна картина. Сензорът 1/3” progressive CMOS и обективът 2.8mm/F2.1 с хоризонтален ъгъл на виждане от 97° гарантират прецизност в изображението, като компресията Ultra H.265 оптимизира съхранението на данните.
Свързаност и съвместимост
Функции за нощно виждане
Функции за запис и съхранение
Партиден номер
IPC-D124-PF28K
Тип
Водо и вандалоустойчива куполна IP камера, Ultra H.265 True DAY/NIGHT
Оптични характеристики
Резолюция
2560x1440
Кадри в секунда
20FPS
Сензор
1/3” progressive CMOS
Обектив
2.8mm/F2.1
Хоризонтален ъгъл
97°
Видео и аудио
Видео компресия
Ultra H.265, H.264, MJPEG
Стриймове
Dual Stream
Нощен режим и осветление
Светлочувствителност
0.02Lux/F2.1 (Color), 0Lux/F2.1 (B/W) IR On
IR филтър
Механичен инфрачервен (IR cut) филтър
Инфрачервена подсветка
Вградена, обхват 30m
Интелигентни функции
Функции
2D/3D-DNR, DWDR, BLC, HLC, AWB, ROI, Privacy Mask, MD
Мрежови възможности
Интерфейси
RJ-45 (10/100Base-T)
Протоколи
ONVIF, API
Отдалечен достъп
Uniarch APP; Web; iOS app; Android app
Енергиен профил и защита
Работна температура
-30°C~60°C
Захранване
DC12V±25% / 3.3W, POE IEEE802.3af
Физически характеристики
Размери
Ø109x83mm