UniArch IPC-T124-APF28K 4MP True DAY/NIGHT водоустойчива куполна IP камера
Производител:
UniArch
Модел:
Партиден номер:
IPC-T124-APF28K
Захранване:
DC 12V, PoE
Резолюция на камерата:
4 MP
Монтаж:
Външен
Технологии на свързване:
LAN
Обектив- широчина:
2.8 мм
Цена с включен ДДС:
/
114.26 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
UniArch IPC-T124-APF28K
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Свързаност и съвместимост
Функции за запис и съхранение
Допълнителни функции
UNV
Модел
4 MP Ultra H.265 True DAY/NIGHT водоустойчива куполна IP камера, IPC-T124-APF28K
Партиден номер
IPC-T124-APF28K
Тип
Водоустойчива куполна IP камера
Оптични характеристики
Резолюция
4 MP (2560 x 1440)
Кадри в секунда
20 FPS
Сензор
1/3” Progressive CMOS
Обектив
2.8mm / F2.1
Ъгъл на виждане
Хоризонтален - 97°
Видео и аудио
Видео компресия
Ultra H.265 / H.264 / MJPEG
Аудио
Вграден микрофон
Допълнителни функции
Dual Stream
Нощен режим и осветление
Инфрачервен обхват
30m
Инфрачервен филтър
Механичен IR cut
Светлочувствителност
0.02Lux / F2.1 (Цветен), 0Lux / F2.1 (Черен/Бял) IR On
Подсветка
Интелигентна инфрачервена
Интелигентни функции
Функции
  • 2D/3D-DNR
  • DWDR
  • BLC
  • HLC
  • AWB
  • ROI
  • Privacy Mask
  • MD
Мрежови възможности
Мрежови интерфейс
RJ-45 (10/100Base-T)
Протоколи
ONVIF, API
Отдалечен достъп
Uniarch APP, Web, iOS app, Android app
Слот за карта
Micro SD карта до 128GB
Енергиен профил и защита
Захранване
DC12V±25% / 3.3W, POE IEEE802.3af
Работна температура
-30°C до 60°C
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Размери
Ø118x97mm