Uniview bullet IP, 2MP, IR 30m, 4.0mm IPC2122LR3-PF40-E
Продуктов код: 47071
IP камера Uniview
IP камера Uniview
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Uniview
Модел:
IPC2122LR3-PF40-E
Партиден номер:
Гаранция:
24 месеца
Захранване:
PoE
Резолюция на камерата:
2 MP
Монтаж:
Външен
Технологии на свързване:
LAN
Цена с включен ДДС:
/
79.41 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC2122LR3-PF40-E
2 MP Ultra H.265/MJPEG True DAY/NIGHT водоустойчива булет IP камера (1920x1080)/25FPS. Сензор 1/2.7” progressive CMOS. Обектив 4mm/F2.0 с хоризонтален ъгъл 86.5°Triple stream с компресия Ultra H.265/H.264. Функции: 2D/3D-DNR, DWDR,BLC, HLC, AGC, AWB, ROI, PrivacyMask, MD. Светлочувствителност 0.02Lux/F2.0 (Color), 0Lux/F2,0(B/W) IR On. Механичен инфрачервен (IR cut) филтър. Вградена интелигентна инфрачервена подсветка с обхват 30m. RJ-45 (10/100Base-T). Поддържа ONVIF, API. Отдалечен достъп: ЕZ Station; Web; iOS app; Android app, Unicorn Server. Работна темп.: - 30°C~60°C; захранване DC12V±25%/5.5W, POE IEEE802.3af. Размери: 167.3x62.9x62.7mm. Съвместима съединителна кутия TR-JB05-A-IN. Подходяща за външен монтаж, степен на защита IP67.
Тегло:
Resolution:
2MP (1920(H)×1080(V))
Image Sensor :
1/2.7” CMOS progressive
IR осветление:
30 m
Технология на пренос:
  • IP
Lens Type :
Fixed
Max Aperture :
F2.0
Angle of View:
86.5º
Power Supply :
DC12V PoE (802.3af)(Class 0)
Power Consumption:
<5.5W
Operating Conditions :
-30°C~60°C
Ingress Protection & Vandal Resistance:
IP67
Компресия:
  • Ultra H.265
  • H.264
  • TripleStream
Интерфейси:
  • RJ-45
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!