UNV IPC2128LB-ADF40K-G 8MP True DAY/NIGHT водоустойчива булет IP камера
Продуктов код: 104775
IP камера Uniview
IP камера Uniview
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Uniview
Модел:
Партиден номер:
IPC2128LB-ADF40K-G
Захранване:
DC 12V, PoE
Обектив- подвижен:
Фиксиран
Дизайн:
Булет
Резолюция на камерата:
8 MP
Монтаж:
Външен
Технологии на свързване:
LAN
Обектив- широчина:
4.0 мм
Цена с включен ДДС:
/
191.71 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC2128LB-ADF40K-G
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Свързаност и съвместимост
Функции за нощно виждане
Функции за запис и съхранение
Допълнителни функции
Основни параметри
Производител
UNV
Тип камера
Булет IP камера
Партиден номер
IPC2128LB-ADF40K-G
Оптични характеристики
Резолюция
3840 x 2160
Кадри в секунда
15 FPS
Светлочувствителност
0.01 Lux / F1.6 (Color), 0 Lux / F1.6 (B/W) IR On
Обектив
Фиксиран, 4 mm / F1.6
Хоризонтален ъгъл
91.2°
IR филтър
Механичен инфрачервен (IR cut) филтър
Видео и аудио
Видео компресия
Ultra H.265 / H.264 / MJPEG
Видео функции
DDefog, 2D/3D-DNR, DWDR, BLC, HLC, AGC, AWB, ROI, Privacy Mask
Вграден микрофон
Да
Нощен режим и осветление
Инфрачервена подсветка
С обхват до 30 m
Интелигентни функции
Функции
  • Детекция на движение
  • Пресичане на линия с класификация на човек
  • Навлизане в зона с класификация на човек
  • Аудио детекция
  • Tampering
Мрежови възможности
Интерфейс
RJ-45 (10/100Base-T)
Протоколи
ONVIF
Отдалечен достъп
  • EZ Station
  • Web
  • iOS app
  • Android app
  • Unicorn Server
Енергиен профил и защита
Захранване
DC12V±25% / 5W, POE IEEE802.3af
Работна температура
-30°C~60°C
Гръмозащита
Вградена 4KV гръмозащита
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Материали
Метален + PVC корпус
Размери
161 x 63 x 62 mm