UNV IPC2224SE-DF40K-WL-I0 4MP ColorHunter True DAY/NIGHT водоустойчива булет IP камера
Продуктов код: 104798
Партиден номер:
IPC2224SE-DF40K-WL-I0
Захранване:
DC 12V, PoE
Обектив- подвижен:
Фиксиран
Дизайн:
Булет
Резолюция на камерата:
4 MP
LAN
Обектив- широчина:
4.0 мм
Цена с включен ДДС:
/
425.98 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
ГПР: 36.4
ГПР: 35.6
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC2224SE-DF40K-WL-I0
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за запис и съхранение
Свързаност и Удобство
Устойчивост и приложение
Основни параметри
Производител
UNV
Модел
IPC2224SE-DF40K-WL-I0
Тип камера
Водоустойчива булет IP камера ColorHunter
Оптични характеристики
Резолюция
4 MP (2688x1520)
Cензор
CMOS с размер 1/1.8’
Обектив
Фиксиран 4mm / F1.0
Хоризонтален ъгъл
97.7°
Кадри в секунда
30FPS (4 MP), 30FPS (1080P)
Видео и аудио
Видео компресия
Ultra265 / H.265 / H.264 / MJPEG
Функции
WDR 120dB, DDefog, BLC, HLC, AWB, ROI, PrivacyMask
Аудио
1x аудио вход, 1x аудио изход
Нощен режим и осветление
Подсветка
Вградена интелигентна LED подсветка с видима бяла светлина
Обхват
До 30 m
Интелигентни функции
Функции
Мрежови възможности
Интерфейси
RJ-45 (10/100Base-T), 1x алармен вход, 1x алармен изход
Поддръжка на протоколи
ONVIF
Отдалечен достъп
EZ Station; Web; iOS app; Android app, Unicorn Server
Функции за сигурност
Защита
Вградена 4KV гръмозащита
Енергиен профил и защита
Захранване
DC12V±25% / 9W, POE IEEE802.3af
Работна температура
-30°C~60°C
Корпус
Метален корпус, водоустойчив и вандалоустойчив
Степен на защита
IP67, IK10
Физически характеристики
Размери
245x86x85mm