IP камера UNV IPC2314LE-ADF40KM-WP 4MP ColorHunter Wise-ISP Ultra H.265 Outdoor
Продуктов код: 104790
Партиден номер:
IPC2314LE-ADF40KM-WP
Захранване:
DC 12V, PoE
Резолюция на камерата:
4 MP
Монтаж:
Външен
Технологии на свързване:
LAN
Обектив- широчина:
4.0 мм
Цена с включен ДДС:
/
195.58 лв.
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC2314LE-ADF40KM-WP
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Функции за запис и съхранение
Допълнителни функции
Модел
4 MP ColorHunter Wise-ISP Ultra H.265 водоустойчива булет IP камера
Партиден номер
IPC2314LE-ADF40KM-WP
Оптични характеристики
Резолюция
4 MP (2688x1520)
Сензор
CMOS 1/1.8” със светлочувствителност 0.0003Lux/F1.0 (Color)
Обектив
Фиксиран 4mm/F1.0 с хоризонтален ъгъл 89.4º
Кадри в секунда
4MP@25FPS, 2MP@30FPS, 720P@30FPS
Функции
Дефог (DDefog), 2D/3D-DNR, WDR 120dB, BLC, HLC, AWB, ROI, PrivacyMask
Микрофон
Вграден
Нощен режим и осветление
Подсветка
LED подсветка с видима бяла светлина
Обхват на подсветката
Функции
Детекция на движение, Аудио детекция, Системни аларми
Индивидуални интелигентни функции
UMD, Пресичане на линия с класификация на човек, Навлизане в зона с класификация на човек
Мрежови възможности
Поддържани протоколи
ONVIF, API
Интерфейс
RJ-45 (10/100Base-TX)
Отдалечен достъп
Web; iOS app; Android app
Енергиен профил и защита
Захранване
DC12V±25%/2.8W, POE IEEE802.3af
Работна температура
-30°C~60°C
Размери
206x73x73 mm