UNV IPC245LP-ADF40KC-WP 5MP ColorHunter Wise-ISP Ultra H.265 DAY/NIGHT водоустойчива булет IP камера
Продуктов код: 104799
Партиден номер:
IPC245LP-ADF40KC-WP
Захранване:
DC 12V, PoE
Дизайн:
Булет
Резолюция на камерата:
5 MP
Обектив- широчина:
4.0 мм
Цена с включен ДДС:
/
280.78 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 33.7
ГПР: 36.4
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC245LP-ADF40KC-WP
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Функции за запис и съхранение
Допълнителни функции
Основни параметри
Производител
UNV
Партиден номер
IPC245LP-ADF40KC-WP
Тип
Булет IP камера
Оптични характеристики
Разделителна способност
5 MP (2880x1620)
Сензор
CMOS 1/1.8” със светлочувствителност 0.0003 Lux/F1.1 (Color)
Обектив
4mm/F1.0 с хоризонтален ъгъл 88.2°
Видео и аудио
Видео компресия
Ultra H.265/H.264/MJPEG
Поддържани резолюции и FPS
  • 5 MP (2880x1620) @ 25 FPS
  • 4 MP (2560x1440) @ 25 FPS
  • 3 MP (2304x1296) @ 25 FPS
  • 2 MP (1920x1080) @ 30 FPS
  • 720P (1280x720) @ 30 FPS
Вградени компоненти
Микрофон и говорител
Аудио вход/изход
1x аудио вход, 1x аудио изход
Нощен режим и осветление
Подсветка
Вградена интелигентна LED подсветка с видима бяла светлина
Обхват на подсветката
До 50 метра
Интелигентни функции
Функции
  • Детекция на движение
  • Аудио детекция
  • Системни аларми
Интелигентни функции
  • UMD
  • Пресичане на линия с класификация на човек
  • Навлизане в зона с класификация на човек
Мрежови възможности
Интерфейси
  • RJ-45 (10/100Base-TX)
  • 1x алармен вход
  • 1x алармен изход
Протоколи
ONVIF, API
Отдалечен достъп
  • Web
  • iOS app - UNV-Link, UNV-Link Pro
  • Android app - UNV-Link, UNV-Link Pro
Запис и съхранение
Слот за карта памет
Micro SD карта до 512GB
Енергиен профил и защита
Захранване
DC 12V ±25% / 5W, POE IEEE802.3af
Работна температура
-30°C ~ 60°C
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Размери
255x125x105 mm