IP камера UNV IPC322E-IR-F60-IN, 6mm 2MP, вандалоустойчива, фиксирана куполна, 12VDC/PoE
Продуктов код: 94503
IP камера Uniview
IP камера Uniview IPC322E-IR-F60-IN IP камера Uniview IPC322E-IR-F60-IN
Модел:
IPC322E-IR-F60-IN
Партиден номер:
IPC322E-IR-F60-IN
Гаранция:
36 месеца
Захранване:
DC 12V, PoE
Оптично увеличение:
Fixed
Обектив- подвижен:
Фиксиран
Дизайн:
Куполна
Резолюция на камерата:
2 MP
Обектив- широчина:
6.0 мм
Цена с включен ДДС:
/
263.06 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 29
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC322E-IR-F60-IN
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Свързаност и съвместимост
Функции за нощно виждане
Дизайн и устойчивост
Основни параметри
Модел
IPC322E-IR-F60-IN
Производител
Uniview
Тип на камерата
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно UNV IPC322E-IR-F60-IN, 6mm 2MP, вандалоустойчива, фиксирана куполна, 12VDC/PoE
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас