Uniview IPC3618LR3-DPF28-F, 8 MP Ultra H.265/MJPEG True DAY/NIGHT водоустойчива куполна IP камера, 12V/PoE
Продуктов код: 56142
IP камера Uniview
ПРОМОЦИЯ
Модел:
IPC3618LR3-DPF28-F
Партиден номер:
IPC3618LR3-DPF28-F
Гаранция:
24 месеца
Захранване:
DC 12V, PoE
Обектив- подвижен:
Фиксиран
Дизайн:
Куполна
Резолюция на камерата:
8 MP
Обектив- широчина:
2.8 мм
Промоция! Отстъпка 6%
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC3618LR3-DPF28-F
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Функции за нощно виждане
Ъгъл на виждане и обхват
Свързаност и съвместимост
Допълнителни функции
Основни параметри
Модел
IPC3618LR3-DPF28-F
Производител
UNV (Uniview)
Тип
Куполна IP камера
Оптични характеристики
Матрица
1/3” CMOS progressive
Резолюция на сензора
8 MP (3840 x 2160)
Обектив
2.8 мм
Хоризонтален ъгъл на виждане
Вертикален ъгъл на виждане
60.1°
Бленда
F 2.0
Видео и аудио
Макс. видео резолюция
3840 x 2160
Видео поток
30 fps
Компресия
  • Ultra H.265
  • H.264
  • MJPEG
  • H.265
Функции
BLC (Backlight Compensation), HLC (Highlight Compensation)
Нощен режим и осветление
Инфрачервено осветление
До 30 м
Интелигентна инфрачервена подсветка
С механичен IR cut филтър
Интелигентни функции
Налични функции
  • Пресичане на линия
  • Детекция на човек
  • Tampering
Мрежови възможности
Интерфейси
1 x RJ45 Ethernet порт
Мрежови протоколи
  • ONVIF
  • API
  • 802.3af
  • IPv4, HTTP, TCP/IP, DNS, FTP, QoS, DHCP
  • ICMP, RTSP, ARP, SMTP, RTP, UDP
  • DDNS, UPnP, NTP, IGMP, RTCP
Функции за сигурност
Отдалечен достъп
P2P (EZCloud), EZ Station, Web, iOS, Android приложения
Гръмозащита
2KV
Енергиен профил и защита
Захранване
DC 12V ±25%
Консумация
5 W
Работна температура
-30°C до +60°C
Степен на защита
IP67 сертифицирана
Физически характеристики
Размери
Ø118 x 96 mm