IP камера UNV IPC3622LE-ADF28K-WP 2MP ColorHunter Wise-ISP Outdoor
Продуктов код: 104794
Партиден номер:
IPC3622LE-ADF28K-WP
Захранване:
DC 12V, PoE
Резолюция на камерата:
2 MP
Обектив- широчина:
2.8 мм
Цена с включен ДДС:
/
183.97 лв.
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC3622LE-ADF28K-WP
Обща информация
Функции за нощно виждане
Функции за запис и съхранение
Основни параметри
Производител
UNV
Партиден номер
IPC3622LE-ADF28K-WP
Резолюция
1920x1080
Кадри в секунда
30 FPS
Сензор
1/2.7” progressive CMOS
Светлочувствителност
0.0003 Lux / F1.0 (Color)
Обектив
Фиксиран, 2.8mm / F1.0
Ъгъл на видимост
Хоризонтален ъгъл 99º
Видео и аудио
Видео компресия
Ultra H.265 / H.264 / MJPEG
Видео резолюции
2MP (1920x1080)@30FPS, 720P (1280x720)@30FPS
Вграден микрофон
Да
Функции
  • DDefog
  • 2D/3D-DNR
  • 120dB WDR
  • BLC
  • HLC
  • AWB
  • ROI
  • PrivacyMask
Нощен режим и осветление
Подсветка
Вградена интелигентна LED подсветка
Тип светлина
Видима бяла светлина
Обхват на подсветката
До 30 метра
Интелигентни функции
Поддържани функции
  • UMD
  • Пресичане на линия с класификация на човек
  • Навлизане в зона с класификация на човек
Мрежови възможности
Мрежови интерфейси
RJ45 (10/100Base-T)
Протоколи
ONVIF, API
Отдалечен достъп
  • EZ Station
  • Web
  • iOS app
  • Android app
Захранване
DC12V±25% / 2.6W, POE IEEE802.3af
Работна температура
-30°C~60°C
Размери
Ø118x106mm