UNV IPC3624LE-ADF28K-WP 4MP ColorHunter Wise-ISP H.265 Waterproof Dome IP Camera
Продуктов код: 104800
IP камера Uniview
IP камера Uniview
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Uniview
Модел:
Партиден номер:
IPC3624LE-ADF28K-WP
Захранване:
DC 12V
Обектив- подвижен:
Фиксиран
Дизайн:
Куполна
Резолюция на камерата:
4 MP
Монтаж:
Външен
Обектив- широчина:
2.8 мм
Продуктът не се предлага в момента
Попитайте за дата на доставка:
  • Описание
  • Ревюта
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC3624LE-ADF28K-WP
Обща информация
Резолюция и качество на изображението
Свързаност и съвместимост
Функции за нощно виждане
Функции за запис и съхранение
Основни параметри
Производител
UNV
Модел
4 MP ColorHunter Wise-ISP H.265 водоустойчива куполна IP камера
Партиден номер
IPC3624LE-ADF28K-WP
Оптични характеристики
Резолюция
2688x1520
Тип сензор
CMOS progressive
Размер на сензора
1/1.8”
Светлочувствителност
0.0003Lux/F1.0 (Color)
Обектив
Фиксиран 2.8mm/F1.0
Хоризонтален ъгъл
110.4°
Видео и аудио
Видео компресия
Ultra 265 H.265, H.264, MJPEG
Кадри в секунда
4MP(2688x1520)@25FPS, 4MP(2560x1440)@25FPS, 3MP(2304x1296)30FPS, 2MP(1920x1080)@30FPS
Аудио
Вграден микрофон
Нощен режим и осветление
Подсветка
Вградена интелигентна LED подсветка с видима бяла светлина
Обхват на подсветката
До 30m
Интелигентни функции
Детекция
Детекция на движение, Аудио детекция
Аларми
Системни аларми
Пресичане и класификация
Пресичане на линия с класификация на човек и превозно средство
Навлизане в зона
Навлизане в зона с класификация на човек и превозно средство
Интелигентни функции
UMD
Мрежови възможности
Мрежов интерфейс
RJ-45 (10/100Base-T)
Протоколи и API
ONVIF, API
Отдалечен достъп
EZ Station, Web, iOS app, Android app, Unicorn Server
Енергиен профил и защита
Захранване
DC12V±25%/2.6W
Работна температура
-30°C~60°C
Степен на защита
IP67
Физически характеристики
Размери
Ø118x106mm