Uniview 2 x 2 MPix UltraH.265 LightHunter True DAY/NIGHT IP PTZ камера- IPC9312LFW-AF28-2X4
Продуктов код: 83974
PTZ камера Uniview
PTZ камера Uniview
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Uniview
Модел:
Партиден номер:
IPC9312LFW-AF28-2X4
Обектив- подвижен:
Фиксиран
Дизайн:
Куполна
Резолюция на камерата:
2 MP
Монтаж:
Външен
Моторизирани функции:
Pan/tilt (PT)
Технологии на свързване:
LAN
Цена с включен ДДС:
/
553.77 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 36.1
ГПР: 35.6
  • Въпроси и отговори
Uniview IPC9312LFW-AF28-2X4
2 x 2 MPix UltraH.265 LightHunter True DAY/NIGHT IP PTZ камера. CMOS сензор с повишена светлочувствителност с размер 1/2.8” (1920x1080) и светлочувствителност: Color: 0.003Lux@F1.5; 0Lux@F1.6 (IR on). Два обектива: моторизирам и фиксиран (панорамен) .Моторизиран автофокусен обектив с 4 кратно оптично увеличение 2.8~12mm/F1.6 и хoризонтален ъгъл на видимост: 106.6°-30.6°. Фиксиран обектив с 2.8mm/1.6 и хоризонтален ъгъл 102.4°. Mеханичен IR cut Filter. PTZ: Макс. скорост на въртене Pan 40°/s, Tilt 50°/s. 256 preset, Регулиране на скоростта. Dual Stream с компресия UltraH.265/H.265/H.264/MJPEG резолюция 1080P (1920x1080)/25FPS720P (1280x720)/25FPSФункции: Детекция на движение, Аудио детекция, Системни алармиTrue WDR 120dBROIDDefog, AWB, DNR, BLC, HLC, PrivacyMask. Edge Storage & Alarm: SD Card, Email notification & snapshot, APP notification. Интелигентни функции: Пресичане на линия, Навлизане в зонаВграденa интелигентна подсветка: за фиксирания обектив IR до 10м; за моторизирания обектив IR до 50м и бяла LED до 10м. Интерфейси: Network: RJ-45 (10/100Base-T). Вградени микрофон и говорителСлот за Micro SD карта - до 256GB. Поддържа ONVIF, API. Отдалечен достъп: ЕZ Station; Web; iOS app; Android app, Unicorn Server. Работна темп: -20°C~60°C; Захранване: DC12V/16WPoE+ (802.3at). Вградена 2kV TVS гръмoзащита. Размери: Ø134х302mm/1.03kg. PVC водоустойчив корпус подходящ за външен монтаж, степен на защита IP66. В комплект със стойка подходяща за монтаж на стена или таван.