PoE сплитер WI-POE11S-48V
Продуктов код: 68284
PoE сплитер Wi-Tek
PoE сплитер Wi-Tek
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Wi-Tek
Модел:
WI-POE11S-48V
Партиден номер:
WI-POE11S-48V
  • Въпроси и отговори
Wi-Tek WI-POE11S-48V
  • PoE сплитер, IEEE 802.3 af/at
  • вход: 1xPoE 48Vdc
  • изход: 1xЗахранване: 12Vdc/1A
  • пропусквателна способност 200Mbps
  • plug&play
  • IEEE 802.3x flow control
  • размери 80х22х20 мм