Захранващ блок Zalman
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Zalman
Модел:
ZM600-TXII
Партиден номер:
ZM600-TXII
Гаранция:
36 месеца
Цена с включен ДДС:
/
91.55 лв.
Гаранционен срок 36 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Zalman ZM600-TXII
Характеристики
БАРКОД EAN-13   8809213769801
МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК    600W
ФОРМАТ    ATX
ТИП    Active PFC
СЕРТИФИКАТИ    80 PLUS 230V EU
Ecodesign Ecodesign under 1W standby - ErP Lot 6
ЕФЕКТИВНОСТ    86.5%
КОНЕКТОРИ    PCI-Express 6+2pin x 2
SATA x 6
MOLEX x 4
Floppy connector
4+4 Pin ATX/EPS x1
20+4 Pin ATX x1
ОХЛАЖДАНЕ    120mm вентилатор
ЦВЯТ    Черен
РАЗМЕРИ    140(L)*150(W)*86(H)mm
ТЕГЛО    1.68kg
ДРУГИ    Protection: OVP/ UVP/ OPP/ SCP
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Zalman PSU MegaMax 600W 80+