Access Point Zyxel
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Zyxel
Модел:
Multy U
Партиден номер:
WSR30-EU0201F
Гаранция:
24 месеца
Цена с включен ДДС:
/
385.12 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 34.52
ГПР: 29
  • Въпроси и отговори
Zyxel Multy U
Характеристики
Скорост Up to 866 Mbps for 5 GHz (dedicated backhaul), 866 Mbps for 5 GHz, 300 Mbps for 2.4 GHz
Антена 6 internal antennas
Стандарти IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac
Захранване 12V DC, 1.5A
Управление Remote management
Други Pack of 2; Dimensions (WxDxH): 123 x 123 x 30 mm