Access Point Zyxel
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Zyxel
Модел:
Партиден номер:
NWA50BE-EU0102F
Поддържани честоти (Frequencies):
2.4 GHz, 5.0 GHz
Цена с включен ДДС:
/
172.41 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Zyxel NWA50BE-EU0102F
Основни характеристики
ZyXEL NWA50BE е двубандова точка за достъп с Dual Radio 2x2 MU-MIMO и поддръжка на високоскоростна безжична свързаност. Посочените скорости са: 2.4 GHz до 688 Mbps и 5 GHz до 4324 Mbps (номинална стойност). Устройството включва захранващ адаптер и поддръжка на PoE+ (802.3at), а физическият интерфейс е 1x 12.5GbE LAN.
Антените са вътрешни с посочен антентен усилвател: 2.4 GHz – 2 dBi (2x2:2SS), 5 GHz – 3 dBi (2x2:2SS) и минимална Rx чувствителност до -99 dBm. В спецификациите са изброени следните стандарти: IEEE802.11 beaxacngba.
Функционалности
Съвместимост и интеграция
Дизайн и монтаж
Корпусът е компактен с размери 150 x 150 x 35 mm и вградено антеново решение, което осигурява по-изчистен външен вид и по-лесен монтаж в различни среди. Теглото е посочено като 412 g; в спецификациите е налична и допълнителна стойност 0.785 (без уточнение на единицата).
Приложения и сценарии за употреба
Основни параметри
Производител
ZyXEL
Модел
Партиден номер (MPN)
NWA50BE-EU0102F
GTIN
Мрежови характеристики
Стандарти
IEEE802.11 beaxacngba
Честотни обхвати и скорости
2.4GHz: 688 Mbps, 5GHz: 4324 Mbps
Обща/Макс. скорост
5100
Функционалности
Радио и MIMO
Dual Radio 2x2, MU-MIMO
Сигурност
Протоколи и функции
WPAWPA2WPA3 personal, L2-isolationMAC filteringRogue AP detection
Интерфейси и свързаност
Портове
  • 1x 12.5GbE LAN
Антени
Internal Antenna, Antenna gain: 2.4GHz 2 dBi, 2x2:2SS, 5GHz 3 dBi, 2x2:2SS, Min. Rx sensitivity up to - 99 dBm
Управление
Режими на управление
Cloud managed, Standalone
Инструменти и интерфейси
Физически характеристики
Размери
150 x 150 x 35 mm
Тегло
412 g; 0.785
Захранване
Power Adapter: AC100 - 240V - 5060Hz 0.3A; Output: DC +12V 1.5A; PoE 802.3at: power draw 16W