Охлаждане Adata
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Adata
Модел:
Партиден номер:
HURRICANE140ARGBPWM-BKCWW
Размер на вентилатора:
140 mm
  • Въпроси и отговори
Adata HURRICANE140ARGBPWM-BKCWW
Other
Cable Length: 610mm 10 with Daisy-Chain Capable
Power
2.4W
Manufacturer
Connector
4-Pin
Bearing
Fluid Dynamic Bearing
Rotational speed RPM
600 2000 RPM 10
Max. pressure mm H2O
1.42mm H2O 10
Acoustical noise dB A
18.17 dBAavg.
Maximum air flow CFM
61.5 CFM 10
MTBF hours
230,000 Hour
Voltage
12V
Dimensions
140 x 140 x 25mm