Суич CHECK_POINT CPAP-SG1575W-EU-SNBT-CO-PREM-1Y Суич CHECK_POINT CPAP-SG1575W-EU-SNBT-CO-PREM-1Y
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
CHECK_POINT
Модел:
Партиден номер:
CPAP-SG1575W-EU-SNBT-CO-PREM-1Y
Гаранция:
12 месеца
Брой портове:
9
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Цена с включен ДДС:
/
4231.77 лв.
Гаранционен срок 12 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
  • Въпроси и отговори
CHECK_POINT CPAP-SG1575W-EU-SNBT-CO-PREM-1Y
Технически Характеристики
Threat Prevention (Mbps): 500
Next Generation Firewall (Mbps): 970
IPS Throughput (Mbps): 1050
Firewall Throughput (Mbps): 2,800
Connections per Second: 15,750
Concurennt Connections: 1,000,000
Mobile Access License (Users): 200 remote SNX or Mobile VPN client users
WAN Port: 1x 10/100/1000Base-T RJ-45 port
LAN Port: 8x 10/100/1000Base-T RJ-45 ports
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax MU-MIMO 4x4
Console Port: 1x USB-C
USB Port: 1xUSB 3.0
Enclosure: Desktop, wall mount
Dimensions (W x D x H): 210 x 170 x 42 mm, 8.3 x 6.7 x 1.7 in.
Weight: 0.87 kg (1.9 lbs.)
Operating / Storage: 0ºC ~ 40ºC / -45ºC ~ 60ºC (5~95%, non-condensing)
AC Input: 110 – 240VAC, 50 – 60 Hz
Power Supply Rating: 12V/3.3A 40W power adapter (non-Wi-Fi), 12V/5A 60W power adapter (all Wi-Fi models)
Power Consumption (Max): 26.01W (non-Wi-Fi); 31.28W (Wi-Fi); 35.5W (Wi-Fi-LTE), 37.26W (Wi-Fi-DSL)
Heat Dissipation: 88.75 (non-Wi-Fi); 106.73 (Wi-Fi), 121.13 (Wi-Fi-LTE); 127.14 (Wi-Fi-DSL)
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно CHECK POINT 1575W appliance Europe Russia Ukraine with 802.11ax WiFi 6 with
(не се публикува)
(не се публикува)
*Моля, напишете своя телефон или имейл адрес, ако желаете да се свържем с Вас
Продукти, подобни на CHECK POINT 1575W appliance Europe Russia Ukraine with 802.11ax WiFi 6 with SNBT package and Collaborative Premium support for 1Y