Суич DAHUA CS4010-8ET-110
Продуктов код: 88434
Суич Dahua
Суич Dahua CS4010-8ET-110 Суич Dahua CS4010-8ET-110 Суич Dahua CS4010-8ET-110
Суич Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
CS4010-8ET-110
Брой портове:
10
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Цена с включен ДДС:
/
169.43 лв.
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
  • Въпроси и отговори
Dahua CS4010-8ET-110
Hardware
Included Power Adapter
Yes
PoE
Yes
Ethernet Port
8
Ethernet Port Speed
10/100 Mbps
Ethernet Port Uplink Speed
10/100/1000 Mbps
Description of Function Slots
Port 1-8: 8 × RJ-45 10/100 Mbps (PoE); Port 9-10: 2 × RJ-45 10/100/1000 Mbps(uplink)
Reset Button
1
Power Supply
External power supply: 54 VDC, 2.22 A
Operating Temperature
–10 °C to +55 °C (+14 °F to +131 °F)
Operating Humidity
5%–95% (RH), non-condensing
Storage Temperature
–40 °C to +70 °C (–40 °F to +158 °F)
Storage Humidity
5%–95% (RH), non-condensing
Power Consumption
Idling: ≤3 W; Full load: 110 W
Performance
Layer
Layer 2
Management Type
Smart Managed Switch
MTBF
150 years
Switching Capacity
5.6 Gbps
Packet Forwarding Rate
4.17 Mpps
Packet Buffer Size
4 Mbit
Jumbo Frame
9216 Byte
MAC Table Size
8K
VLAN Number
32
Communication Standard
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE802.3ab
Feature
PoE Protocol
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE; IEEE802.3bt
PoE Power
Port 1 ≤ 90 W, Port 2-8 ≤ 30 W, total ≤ 110 W
PoE Power Consumption Management
PoE Pin Assignment
1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-)
Long Distance PoE Transmission
VLAN Function
Port-based VLAN
IEEE 802.3x Flow Control
DHCP Function
DHCP Client
Equipment Management
Web management; App management
General
Statics Protection
Air discharge: 8 kV; Contact discharge: 6 kV
Lighting Protection
Common mode: 4 kV; Differential mode: 2 kV
Net Weight
0.5 kg (1.10 lb)
Gross Weight
1.25 kg (2.76 lb)
Product Dimensions
190 mm × 106 mm × 30 mm (7.48" × 4.17" × 1.18") (L × W × H)
Packaging Dimensions
256 mm × 244 mm × 87 mm (10.07" × 9.61" × 3.43") (L × W × H)