Кутия за диск Orico
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Orico
Модел:
DDL25-C3-BK-BP
Партиден номер:
DDL25-C3-BK-BP
Гаранция:
24 месеца
Тип:
Кутия
Диск- размер:
2.5"
Цена с включен ДДС:
/
27.32 лв.
Гаранционен срок 24 месеца
Гаранционните условия са определени от производителя
  • Въпроси и отговори
Orico DDL25-C3-BK-BP
Капацитет и съвместимост
Материали и издръжливост
Дизайн и удобство
Класически черен цвят и размери от 186 x 118 x 31.4 мм правят модела компактен и удобен за носене. LED индикатор информира за активността на устройството.
Допълнителни функции
Системни изисквания и съвместимост
Основни параметри
Тип
Външна кутия 2.5" за харддиск/SSD
Интерфейси
USB-C, USB-A
Портове
SATA3
Протокол за пренос
5 Gbps
Поддържан капацитет
6TB
Съвместимост с дискове
2.5-inch SATA III харддиск (съвместима и със SATA II/I)
Физически характеристики
Размери
186 x 118 x 31.4 mm
Тегло
0.175 kg
Материали
ABS, Метал
Цвят
Черен
Електрически характеристики
Кабел за данни
USB-C/-A към USB-C, 0.5 m
Допълнителни функции
Поддържани системи
Windows, Linux, Mac OS
Ако притежавате този продукт и имате впечатления за него, моля споделете ги!
Задайте своя въпрос относно Orico външна кутия за диск Storage - Case - 2.5 inch USB-C/A Black - DDL25-C3-BK