Суич Dahua CS4228-24GT-240 24xGigabit PoE 2xSFP Managed
Продуктов код: 111159
Суич Dahua
Суич Dahua Суич Dahua Суич Dahua
Суич Dahua
Все още няма оценка за продукта.
Напиши ревю | Задай въпрос
Производител:
Модел:
Партиден номер:
Брой портове:
24
Максимална скорост по LAN:
1 Gbps
Възможности на суича:
PoE, SFP слотове/портове, Управвление (managed)
Цена с включен ДДС:
/
628.66 лв.
Възможност за лизинг
Кандидатствай бързо и лесно онлайн
Безплатна доставка
До всяко населено място в страната в рамките на 1-3 работни дни
ДОБАВИ В КОЛИЧКАТА
Вземете на лизинг с UniCredit Consumer Financing
Купи на лизинг
Лизингови схеми
Кандидатствайте за лизинг онлайн
1 Добавете желаните продукти в количката си и преминете към страницата за изпращане на поръчката;
2 За начин на плащане изберете "На лизинг с..." и предпочитания от вас лизингодател;
3 Попълнете своите данни и изберете желания срок за лизинг във формата за кандидатстване;
4 Изпратете поръчката си, след което очаквайте одобрение от лизингодателя по телефон или имейл;
Срок UniCredit Consumer Financing TBI Pay
ГПР: 33.7
  • Въпроси и отговори
Основни характеристики
  • Ethernet портове: 24 x RJ-45 10/100/1000 Mbps (PoE)
  • Uplink: 2 x RJ-45 10/100/1000 Mbps; 2 x SFP 1000 Mbps
  • PoE общо: 240 W
  • PoE Hi-PoE: портове 1–4 до 90 W; портове 5–24 до 30 W
Приложение и съвместимост
  • Поддържани стандарти: IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3x / 802.3ab / 802.3z / 802.3az / 802.3ad
  • PoE протоколи: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, Hi-PoE
Надеждност и сигурност
  • VLAN поддръжка: 802.1Q
  • Агрегация: статично агрегиране на връзки
  • Mirroring: Local Port Mirroring, N:1 Mirroring
  • Защити: мълниезащита общо 6 kV (диференциално 1 kV); ESD въздушен 8 kV, контактен 6 kV
Леснота на инсталация и управление
  • Управление: Web Management, Cloud Management, Logs, Fault Alarm
  • DHCP: DHCP клиент
  • Физически размери: 440 мм x 228.81 мм x 43.65 мм; тегло: 2.55 кг
Енергийна ефективност
  • Захранване: 100–240 VAC, max 4 A
Основни параметри
Производител
Модел
CS4228-24GT-240
Тип
Управляем
Портове и интерфейси
Брой портове
24
Ethernet портове
  • 24 RJ-45 101001000 Mbps PoE
  • 2 RJ-45 101001000 Mbps Uplink
Оптични портове
  • 2 SFP 1000 Mbps Uplink
  • 2*1000 Mbps (оптичен)
Gigabit
да
Мрежови функции
Layer
Layer 2
VLAN поддръжка
802.1Q
Агрегация на портовете
Статично агрегиране на връзки
Mirroring на портове
Local Port Mirroring, N:1 Mirroring
DHCP поддръжка
DHCP клиент
Контрол на потока
Поддържа контрол на потока базиран на IEEE802.3X
Съответства на стандарти
IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3x; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3z; IEEE 802.3az; IEEE 802.3ad
Производителност
Switching капацитет
56 Gbps
Скорост на пренасочване на пакети
41.664 Mpps
Буферна памет на пакетите
4Mbit
MAC таблица
Енергийни характеристики
Захранване
100240 VAC, 4763 Hz, max 4 A
PoE
да
PoE консумaция
Порт 1-4 90W, Портове 5-24 30W, Общо 240W
Hi-PoE
Портове 1-4: 90W
PoE протоколи
  • IEEE 802.3af
  • IEEE 802.3at
  • Hi-PoE
  • IEEE 802.3bt
PoE Watchdog
Port 1-2: 1,2,4,5 V+,3,6,7,8 V- Port 3-16: 1,2, V+, 3,6, V-
Физически характеристики
Размери (Ш х Д х В)
440мм 228.81мм 43.65мм